Toimitusjohtaja

Matti Kanerva P. 0400 - 563 191

matti.kanerva@kaidekanerva.fi

 

Kuljetus- ja kalustopäällikkö, kunnossapito

Jukka Kanerva P. 0400 - 757 438

jukka.kanerva@kaidekanerva.fi

 

Työpäällikkö

Arto Törmälä P. 040 - 831 9498

arto.tormala@kaidekanerva.fi

 

RKM, siltakaiteiden erikoisasiantuntija

Jaakko Harjula P. 0400 - 634 093

jaakko.harjula@kaidekanerva.fi

 

Työnjohtaja

Stanislav Paksin P. 040 - 737 4977

stanislav.paksin@kaidekanerva.fi

Tuotantopäällikkö

Priit Randviir P. 040 - 533 4703

priitrandviir@hot.ee

 

Laskutusasiat

Susanna Kolomainen P. 040 - 575 9835

susanna.kolomainen@kaidekanerva.fi

 

Laatuaineistot, ja -raportointi, laskutusasiat

Maija Jaskari  P. 040 - 701 5962

maija.jaskari@kaidekanerva.fi

 

 

YHTEYSTIEDOT

 

Kanerva Oy Kaide ja Kuljetus

Alhonkulmantie 193

04660 Numminen

 

Y-tunnus 2051810-6

 

Puh: 020 752 8611

Fax: 020 752 8633

 

kanerva@kaidekanerva.fi

www.kaidekanerva.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oulun toimipiste

Oulu/Kempele

Ekohaka 6

 

Pohjois-Suomen työnjohtaja

Margo Gilden 0400 - 576 471

margogilden@gmail.com